LAB COLLECTION - Hodinky Perrelet

ÚVOD
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

| O ZNAČCE > | PR
SPOLEČNOST PERRELET PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI „LAB“
Inovativní pojetí číselníku této vytříbené a sportovní kolekce v kombinaci s nadčasovým stylem. Na veletrhu Baselworld 2016 společnost Perrelet představila svůj nejnovější počin: modelovou řadu „LAB“.
Perrelet, společnost spojená zejména s vynálezem strojku s automatickým nátahem, hrdě stojí na základech své hodinářské tradice, která trvá již od roku 1777, a nepřestává své příznivce překvapovat. Díky své nesmírné kreativitě a neomezenému duchu inovací tato švýcarská hodinářská společnost nabízí věrným příznivcům jemného hodinářského řemesla novou řadu výhradně mechanických a dokonale zpracovaných hodinek.
Po rozšíření klasické modelové řady „Classic“, k němuž došlo v minulých letech, a po obohacení dámské kolekce řadou „Amytis“ a sportovní kolekce „Turbine“ je nový model LAB předzvěstí neformálně elegantní kolekce, která stávající kolekce hodinek skvěle doplní. Společnost Perrelet svojí novou řadou LAB pokračuje v tradici ucelené výroby hodinek ve svých vlastních závodech, od vývoje a výroby hodinových strojků, včetně krokového mechanismu, systému jemného seřízení a vlásku, až po navrhování a výrobu pouzder, číselníků a provádění povrchových úprav.

Hodinky jsou věrným reprezentantem hodnot a DNA této značky s mottem „číselník v pohybu“. Mnoho kolekcí obsahuje mnoho různých variací na dané motto, včetně řady Double Rotor, Turbine nebo dámské kolekce Amytis. V případě nové kolekce LAB však společnost Perrelet upřednostnila nenápadnější a rafinovanější provedení. Vlastní kalibr umožňuje hodinkám LAB zkombinovat technickou dokonalost s netradičním a inovativním vzhledem. Pouzdro o rozměru 42 x 42 mm z ušlechtilé oceli ve tvaru polštáře se vyznačuje měkkými zaoblenými liniemi s broušenými a leštěnými očky.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky