ARIEL SEXTON - Hodinky Perrelet

ÚVOD
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

| O ZNAČCE > | PR
ARIEL „TARZAN“ SEXTON
Perrelet s radostí oznamuje, že „přítelem“ značky se stal známý bojovník smíšených bojových umění (MMA). K setkání Ariela a zástupců Perrelet došlo díky Michaeli Hosslimu, majiteli firmy Hossli Jewelers z Kostariky, která je jedním z našich vybraných a prestižních světových maloobchodních prodejců s puncem orientačního bodu v oblasti kvalitních hodinek.

Ariel Sexton se narodil v kanadském Vancouveru a vyrostl na Kostarice. Michael Hossli poznal Ariela jako klienta asi před 14 lety, díky jeho vášni pro kvalitní hodinařinu. Později se z nich stali dobří přátelé a nebylo tedy divu, že si jej Michael vybral pro svou společnost jako ambasadora.
Hossli Jewelers pečlivě vybírá nejlepší značky, aby byla schopna dostát požadavkům odborných sběratelů a milovníků „hodinových strojků“. Během výběru se cesty Michaela Hossliho zkřížily se značkou Perrelet a Ariel se brzy stal „příletem“ značky.
Perrelet, jako společnost spojovaná zejména s vynálezem hodinového strojku s automatickým nátahem, hrdě stojí na základech své hodinářské tradice, která se datuje již od roku 1777. Díky své nesmírné kreativitě a neomezenému duchu inovací nabízí tento švýcarský hodinářský dům věrným příznivcům jemného hodinářského řemesla novou řadu výhradně mechanických a dokonale zpracovaných hodinek.

Švýcarská hodinářská firma Perrelet vyniká originalitou číselníků s neustále se pohybujícím dvojitým rotorem patentovanou v roce 1995 pod obchodním názvem "Double Rotor", která se stala typickým znakem brandu a je součástí mnoha různých variací číselníků, jako např. Amytis pro ženy či Turbine.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky