ARIEL SEXTON - Hodinky Perrelet

Přejít na obsah
ARIEL „TARZAN“ SEXTON
Perrelet s radostí oznamuje, že „přítelem“ značky se stal známý bojovník smíšených bojových umění (MMA). K setkání Ariela a zástupců Perrelet došlo díky Michaeli Hosslimu, majiteli firmy Hossli Jewelers z Kostariky, která je jedním z našich vybraných a prestižních světových maloobchodních prodejců s puncem orientačního bodu v oblasti kvalitních hodinek.

Ariel Sexton se narodil v kanadském Vancouveru a vyrostl na Kostarice. Michael Hossli poznal Ariela jako klienta asi před 14 lety, díky jeho vášni pro kvalitní hodinařinu. Později se z nich stali dobří přátelé a nebylo tedy divu, že si jej Michael vybral pro svou společnost jako ambasadora.
Hossli Jewelers pečlivě vybírá nejlepší značky, aby byla schopna dostát požadavkům odborných sběratelů a milovníků „hodinových strojků“. Během výběru se cesty Michaela Hossliho zkřížily se značkou Perrelet a Ariel se brzy stal „příletem“ značky.
Perrelet, jako společnost spojovaná zejména s vynálezem hodinového strojku s automatickým nátahem, hrdě stojí na základech své hodinářské tradice, která se datuje již od roku 1777. Díky své nesmírné kreativitě a neomezenému duchu inovací nabízí tento švýcarský hodinářský dům věrným příznivcům jemného hodinářského řemesla novou řadu výhradně mechanických a dokonale zpracovaných hodinek.

Švýcarská hodinářská firma Perrelet vyniká originalitou číselníků s neustále se pohybujícím dvojitým rotorem patentovanou v roce 1995 pod obchodním názvem "Double Rotor", která se stala typickým znakem brandu a je součástí mnoha různých variací číselníků, jako např. Amytis pro ženy či Turbine.
Ariel „Tarzan“ Sexton, který je hodinářským nadšencem, objevil značku Perrelet v obchodě Hossli Jewelers před několika lety a okamžitě jej uchvátila kolekce Turbine. Žije v USA a vybral si model Turbine XL America, hodinky vyrobená v rámci speciální limitované edice o 777 kusech. Typický znak kolekce Turbine - 12lopatkové kolo, se točí nad číselníkem opatřeným červenými a bílými pruhy americké vlajky. Roztočíte-li je, rozehrají barvy tanec neskonalých, náhodných variací. Vše je otázkou rychlosti. Optické efekty probíhají jeden po druhém v rychlém sledu hodinového kruhu označeného modrými čtverci s bílými hvězdičkami představujícími 50 amerických států.

Jako velmi dobrý přítel a amatérský nadšenec značky Perrelet se Ariel každý rok pravidelně seznamuje s novými výtvory této švýcarské značky.

MODEL „TURBINE XL“ ZNAČKY PERRELET

DNA značky Perrelet s jejím typickým znakem „pohyblivého číselníku“ má mnoho společného s hodnotami, které vyznává Ariel Sexton proslulý po celém světě jako bojovník smíšených bojových umění, neboť i jeho život je synonymem neustálého pohybu.

Ariel „Tarzan“ Sexton, firma Hossli Jewelers a značka Perrelet - tři různé reality, které sdílejí nadšení pro vše, co je součástí jejich každodenního života, vždy se snaží vydat ze sebe to nejlepší, ať už se jedná o sportovní trénink s ambicí stát se vítězem, výběr nejlepších značek šperků, projektování hodinek pro uspokojení požadavků klientů nebo výrobu hodinek dle tradičních zásad hodinářství.

A1051_1 Perrelet Turbine XL.jpg
image2777.JPG
IMG_2466.JPG
IMG_2525.JPG
IMG_9883.JPG
IMG_9892.JPG
IMG_9895.JPG
Návrat na obsah